Hotel Milenium

Pokoje

IMG 0532 w k3

Pokój 1-osobowy

Pokój 1-osobowy to przestronny pokój o powierzchni ok. 17 . Charakteryzuje go ciepłe, przytulne i komfortowe wnętrze. 

Wyposażony on został w wygodne łóżko z miękkim materacem, dużą, przestronną łazienkę z nowoczesnym prysznicem, stolik z krzesłami, telewizor LED 32", telefon, bezprzewodowy internet Wi-Fi.

Cena zawiera śniadanie w formie bufetu oraz miejsce na monitorowanym parkingu

190,00 zł / pokój / doba

 

- Rezerwuj -
IMG 0565 w k2

Pokój 2-osobowy

Pokój 2-osobowy to komfortowy pokój o wysokim standardzie o powierzchni ok. 17 .  Niesamowity wystrój sprawia, że pokój jest przytulny i komfortowy. Wyposażony on został w: wygodne łóżka z miękkim materacem, dużą, przestronną łazienkę z nowoczesnym prysznicem, stolik z krzesłami, biurko, szafki nocne przy łóżku, telewizor LED 32", telefon, bezprzewodowy internet Wi-Fi, suszarkę do włosów i ręczniki.

Cena zawiera śniadanie w formie bufetu oraz miejsce na monitorowanym parkingu                                                                                                                                          

250,00 zł / pokój/ doba

- Rezerwuj -
IMG 0915 k2

Apartament

Na każdej z kondygnacji hotelu znajduje się jeden przestronny i niezwykle komfortowy apartament o powierzchni ponad 40  .

W skład apartamentu wchodzą dwa pokoje oraz łazienka z kabiną prysznicową i dużą wanną.Wyposażony on został w wygodne łóżka z miękkim materacem, dużą, przestronną łazienkę z nowoczesnym prysznicem i wanną, komfortową rozkładana skórzaną sofę i fotele, stolik z krzesłami, biurko do pracy, szafki nocne przy łóżku, dwa telewizory LED 48" i 32", telefon, bezprzewodowy internet Wi-Fi, suszarkę do włosów i ręczniki

Cena zawiera śniadanie w formie bufetu oraz miejsce na monitorowanym parkingu

400,00 zł / pokój / doba

- Rezerwuj -
IMG 0554 w k2

Pokój dla osoby niepełnosprawnej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób niepełnosprawnych stworzyliśmy pokoje dostosowane do ich potrzeb. Wyposażone on zostały w wygodne łóżka z miękkim materacem, dużą, przestronną łazienkę w pełni dostosowaną do potrzeb osoby niepełnosprawnej, stolik z krzesłami, biurko, szafki nocne przy łóżku, sygnalizację przywołującą, telewizor LED 32", telefon, bezprzewodowy internet Wi-Fi,

Cena zawiera śniadanie w formie bufetu oraz miejsce na monitorowanym parkingu.

250,00 zł / pokój / doba

- Rezerwuj -
IMG 0532 w k3

Pokój Superior

Pokój Superior z łóżkiem King Size to przestronny pokój o wysokim standardzie o powierzchni ok. 17 . Niesamowity wystrój w turkusowych barwach sprawia, że pokój jest przytulny i komfortowy. Pokój został wyposażony w: wygodne łóżko King Size z miękkim materacem, dużą, przestronną łazienkę z nowoczesnym prysznicem, stolik z krzesłami, telewizor LED ponad 40", telefon, bezprzewodowy internet Wi-Fi, suszarkę do włosów i ręczniki.

Cena zawiera śniadanie oraz miejsce na monitorowanym parkingu

od 220,00 zł / pokój / doba / 1 osoba

 

 

- Rezerwuj -

- Warunki -

- Kontakt -

- Napisz do nas -

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR S.A.     

 plansza informacyjna PFR poziom

"Budowa Hotelu MILENIUM w Legnicy"

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007-2013.

Fundusze Europejskie dla rozwoju Dolnego Śląska

zestawienie znakow rpo kolor 2